Telefon kliknij by zadzwonić 519 582 307

MIAŁEŚ WYPADEK?
KOLIZJĘ?
KTOŚ USZKODZIŁ TWOJE AUTO?
ZOSTAŁEŚ POZBAWIONY SAMOCHODU?

Będąc osobą poszkodowaną przysługuje Ci prawo otrzymania bezpłatnego samochodu zastępczego. Jego koszt jest w pełni pokrywany przez firmę ubezpieczającą sprawcę zdarzenia, w skrócie auto zastępcze z OC sprawcy.

Bezpłatny samochód zastępczy

Auto zastępcze udostępniamy osobie poszkodowanej, która z powodu uszkodzenia własnego pojazdu nie może korzystać z niego korzystać w dotychczasowy sposób.
Całość wynajmu regulowana będzie bezpośrednio z polisy OC sprawcy.
Poszkodowany może wynająć w naszej firmie zastępczy środek transportu bez względu na to czy uszkodzony samochód wykorzystywany był do prowadzenia działalności gospodarczej czy też służył do celów prywatnych.

Auto zastępcze na cały okres trwania naprawy

Samochód zastępczy otrzymasz na pełen okres naprawy swojego uszkodzonego samochodu. Nasze auta to w większości nowe modele (maksymalnie kilkuletnie) i bogato wyposażone, w dodatku otrzymasz od nas auto zastępcze które będzie zbliżonej lub wyższej klasy, wiec nie tracisz na komforcie.

Uwaga. Niektóre firmy ubezpieczeniowe nie lubią działać zgodnie z obowiązującym prawem, dlatego podczas rozmowy z infolinią możesz otrzymać sprzeczne informacje np. na temat czasu na jaki przysługuje Ci auto zastępcze. Niezależnie jednak od informacji które uzyskasz, my załatwiamy wszelkie formalności, Ty za nic nie płacisz.
Telefon kliknij by zadzwonić 519 582 307

Warunki, które spełniamy oferując auto zastępcze

  • Bez limitu kilometrów
  • Bez ograniczeń czasowych (do czasu naprawy samochodu)
  • Szeroki wybór samochodów
  • Wysoki komfort podróży – bogate wyposażenie
  • Sprawny stan techniczny – wszystkie samochody są w pełni przygotowane do jazdy

Ubezpieczyciel ma obowiązek przywrócić stan majątkowy sprzed zaistnienia szkody, ponadto nie może narazić osoby poszkodowanej na dodatkowe straty finansowe czy moralne. Jeśli przed zdarzeniem dojeżdżaliśmy samochodem do pracy, czy na zakupy- po szkodzie również mamy do tego pełne prawo. Każdej osobie poszkodowanej należy się samochód zastępczy na koszt towarzystwa ubezpieczeń sprawcy.

Pomoc drogowa

Dodatkowo, dla klientów naszej firmy zapewniamy bezpłatną pomoc drogową na terenie Siemianowic Śląskich i Katowic.