Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice


Telefon kliknij by zadzwonić 519 582 307

Całodobowa pomoc drogowa działająca w mieście Katowice. Niezależnie od pory dnia czy nocy – stała stawka za holowanie 24h/7 dzwoń już dziś.

Zapewniamy bezpośrednią pomoc w holowaniu samochodu oraz udzielenie doraźnej pomocy w przypadku mniejszych problemów. Zawozimy samochód bezpośrednio we wskazane przez Państwa miejsce lub do poleconego warsztatu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem umożliwiającym ściągniecie samochodu w dowolnym stanie np. po dużej kolizji.

Katowice przez wzgląd na swoją infrastrukturę oraz sąsiadujące miasta w szczególności są narażone na niesprzyjające warunki drogowe i niebezpieczeństwa czyhające na kierowców. Każda ruchliwa ulica zwiększa ryzyko kolizji lub innego zdarzenia drogowego.

Błyskawiczna reakcja i dotarcie do klienta jest kluczowe w nagłej i stresującej sytuacji. Dokładna znajomość miasta pozwala na dotarcie do klienta w najkrótszym możliwym czasie. Wystarczy tylko dokładne określenie bieżącej lokalizacji (w tym celu może pomóc poniższa mapa).

Pomoc Drogowa 24h

  •  Całodobowa pomoc drogowa na terenie Katowic (wszystkie dzielnice)
  •  Naprawy na drodze – wszelkie drobne naprawy, wymiana koła, żarówki, dostarczenia paliwa itp.
  •  Wykonujemy transport samochodów, maszyn budowlanych, motocykli, ładunków wielkogabarytowych
  •  Samochód możesz zostawić na naszym terenie lub w dowolnie wskazanym miejscu
  •  Wykonujemy holowanie samochodów i innych pojazdów w całej Polsce ora Europie
  •  Oferujemy usługi wózkiem widłowym 1.5t
Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy. Przy większej ilości zleceń i dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.

rapidcar - szybka pomoc na drodze

Na miejscu zapewniamy dokładne oględziny i w razie sytuacji określamy diagnozę stanu auta. Na pierwszym etapie sprawdzamy czy pojazd nadaje się do naprawy na miejscu. Jeżeli tak to wykonujemy odpowiednie czynności. Jeżeli samochód nie jest w stanie odjechać „o własnych siłach” wówczas proponujemy holowanie za pomocą naszego pojazdu holownika, a w momencie gdy auto Klienta nie nadaje się również do holowania, wtedy z pomocą przychodzi nam nasza profesjonalna laweta która zabierze samochód do mechanika lub w podane miejsce wskazane przez naszego Klienta.

Cennik » Pomoc Drogowa Katowice

  •  Ceny za usługi ustalamy z klientem telefonicznie, gwarancja przyzwoitych cen.
  •  Obsługa w godzinach 22.30-6.00 – 50 zł dopłaty
  •  Istnieje możliwość wynajmu wraz z kierowcą – opłata za 8h pracy 149 zł + 23% VAT

Telefon kliknij by zadzwonić 519 582 307

Pomoc Drogowa Katowice

Gdzie jestem?

Jeżeli nie wiesz w jakim miejscu się znajdujesz, poniższa mapa umożliwi określenie dokładnej lokalizacji przy pomocy telefonu. Prosimy włączyć transmisję danych (internet) i moduł GPS w smartfonie.